Łączna liczba wyświetleń

środa, 12 grudnia 2012

Miłe zaskoczenie :)

Niedawno zamawiałam ze sklepu Paatal.pl bardzo wiele różności na prezenty dla bliskich. W ostatnią sobotę pojechałam po odbiór do Paczkomatu, wszystko poszło gładko i sprawnie i paczuchę pojechałam rozpakować do rodziców. Niestety tu czekało mnie małe rozczarowanie, wnętrze bąbelkowej koperty było totalnie zalane, więc zaczełam ratować co się dało, w paczce były również cienie do powiek,bałam się ,że będą pływać.. Sprawcami tej " tragedii" były dwa żele do kąpieli. W drodze musiały się jakoś otworzyć, ponieważ w jednym nakrętka była odkręcona, a w drugim "klapka" od nakrętki była uchylona. W sumie takich żeli zamówiłam osiem, a dwa poszły do śmieci, bo wiele z nich nie zostało. Napisałam o problemie do sklepu, gdzie usłyszałam,że paczkę powinnam była otworzyć przu kurierze. ( Bardzo zabawne, ale przy paczkomatach nie ma kurierów:D) Maili wymieniłam z tym sklepem kilka,z jednej strony ich rozumiem, najprawdopodobniej do "uszkodzen" doszło w drodze, ciężko cokolwiek komuś udowodnić. Po wyciągnięciu paczki ze skrytki była okej, "dramat dział się w środku", co dobrze przykamuflowała folia bąbelkowa. Z drugiej strony, myślę, że gdyby lepiej zabezpieczyć te butelki, np naklejając taśmę klejącą, uniknęlibyśmy nieszczęścia. Już spisałam to na straty,kiedy otrzymałam maila, że do mojego drugiego zamówienia dostanę mały upominek. Niby drobnostka, ale miło, że zdecydowali się na taki gest.
Oto co dostałam dodatkowo w zamówieniu nr 2:
Lusterko i błyszczyk miniaturka, oprócz tego miałam możliwość odesłać im uszkodzone opakowania w zamian za nowe. To już sobie darowałam, bo musiałabym je wyciągać ze śmieci u rodziców:) Ale byłam i nadal jestem miło zaskoczona takim działaniem firmy:) W pełni zrehabilitowali się w moich oczach:)

Tym miłym akcentem kończę i jednocześnie przypominam o rozdaniu tym którzy udziału jeszcze nie wzięli a są chętni. Chęć udziału deklarujemy do piątku do 15.00 tu: Moje pierwsze rozdanie!

Pozdrawiam
Truskawkowa Mery!

5 komentarzy:

  1. też kiedyś zamawiałam coś z tego sklepu i pozytywnie wspominam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo miło z ich strony, że do drugiego zamówienia dołączyli mały upominek :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Widzę, że poprawili się z prezentami od wakacji, bo wtedy lubili wysyłać używane kosmetyki, a tu wszystko porządnie zapakowane i wygląda na nowe:)

    OdpowiedzUsuń