Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 4 lutego 2014

Fokus Na Usta 8.

W dzisiejszej odsłonie postawiłam na pomadkę, którą kupiłam przez przypadek,a która totalnie podbiła moje serducho.
Około rok temu trafiłam na kosmetyczną promocję w Lidlu, gdzie pojawiły się pomadki Cien. Swoją drogą, podobne akcje kosmetyczne, gdzie Lidl wystawia swoją kolorówkę, pojawiają się raz do roku:)
Zakupiłam wtedy dwa odcienie tych pomadek: 10Berry Coctail( o której możecie poczytać TUTAJ) i 9 Neon Coral, którą zaprezentuję Wam dziś.
Opakowanie wygląda niepozornie, ale nie jest tandetne. Taki oto zwyklaczek:)
Natomiast sama pomadka to przepiękny kolor, chociaż nazwa Neon Coral, jest nieco przesadzona, ponieważ kolor nie jest ani odrobinę neonowy. Natomiast jest cudownie wyrazisty.
To coś między różem,czerwienią i pomarańczem:) Ten odcień kojarzy mi się z ciepłem i słońcem, nadaje twarzy tego "czegoś".
To co ogromnie mi się w tych pomadkach podoba, to ich trwałość i wykończenie. To coś między matem a satyną. Nadaje tego eleganckiego tonu.  A trwałość jest porażająca:) Spokojnie wytrzymuje ok. 7godzin(oczywiście bez częstego jedzenia i picia, po godzinie zastyga na tyle żeby przetrwać obiad:)).
To niesamowite w szmince za 5,99:)
A teraz czas na prezentacje:

Niesforny pędzelek zostawił włoski:(

Tutaj macie ją w akcji:)


Ostatecznie powiem, że jak tylko Lidl ponowi Akcję kosmetyczną to jestem pierwsza, by kupić kolejne odcienie:) A jak Wam się podoba?
-Pozdrawiam
Truskawkowa!

8 komentarzy: